Dárkové poukazy na koučování

aneb mějte život ve svých rukách

"Chcete ve svém životě konečně udělat změnu, ale ...

» máte pocit, že to není možné?

» máte ze změny zároveň strach?

» nevěříte, že zrovna Vám se to může podařit?

» už jste to zkusili (i několikrát) a nedaří se to?"

Není to tak dávno, co se můj život skládal z pocitů bezmoci, věčného a nekonečného hledání spokojenosti, zmatku z toho, že vlastně ani pořádně nevím, co chci, ze strachů, že když už na to náhodou přijdu, že to nebude to ono, z pocitů, že nic neumím a nic v životě nedokážu a že to tak bude už na pořád.

Uf!

Naštěstí mě má věčná nespokojenost vedla k tomu, něco s tím dělat.

Prostě jsem nechtěla uvěřit tomu, že to nejde. A tak jsem vyzkoušela všechno možné od změny stravy až po skupinové terapie. Jenže jsem pořád hledala venku, hledala jsem, kdo mi poradí, jak žít, abych byla šťastná. A že těch návodů existuje, to Vám teda povím! Nebyl to ale promarněný čas, každý pokus mě někam trošku posunul, ale ....

Až s koučováním jsem si uvědomila, že největším odborníkem na svůj život jsem já sama.

Nejen já, ale následně i moji klienti jsme objevili sami sebe, ujasnili si KDO JSME, KDE JSME a KDE CHCEME BÝT. Objevili jsme jiné úhly pohledu a netradiční řešení, získali nadhled a rozkryli přesvědčení, kterými si sami sabotujeme své štěstí. NASTARTOVALI JSME ZMĚNY, po kterých jsme ve svém životě toužili a přestali jsme se ptát, zda je to možné a jak, protože             MY UŽ TO VÍME.

Jak jsme to dokázali?

KOUČOVÁNÍM

V koučování vždy hledáme originální cestu, která je ta prává právě pro Vás. Nemusíme tak bloudit v džungli obrovského množství rad, které jsou mnohdy protichůdné, ale místo toho se učíte hledat odpovědi u sebe.

Otázky, které při koučování kladu, Vám umožní si vše ujasnit a podívat se na situace z úplně jiného a nového pohledu. Techniky zapojující Vaše tělo a pocity, pak přinášejí "AHA" momenty a řešení, o kterých se Vám ani nesnilo. Najednou může být všechno úplně jasné a vy přesně víte, co chcete a co máte udělat.

TAK POJĎTE TVOŘIT SVŮJ ŽIVOT!

Nečekejte na až..., protože to nikdy přijít nemusí!

Udělejte sobě nebo svým blízkým radost a nadělte dárek, který svou hodnotu nikdy neztratí. 

Díky koučování

se přestanete točit v začarovaném kruhu stále dokola se opakujících situacích, které Vám nevyhovují,
poznáte sami sebe a najdete odpovědi na Vaše otázky,
porozumíte tomu, co se teď ve Vašem životě děje,
ujasníte si, čeho chcete dosáhnout,
najdete konečně řešení,
 vykročíte za svými sny a cíli.

Moje motto je:

"Věřím ve Vás, naslouchám Vám, nesoudím Vás a podpořím Vás." 

Kdo Vás bude koučováním provázet?

Jsem žena, která se kromě koučování věnuje i objevování sabotérů, které všichni nosíme v hlavě v rámci facebookové skupiny Život bez souzeníJako dvojnásobná maminka si také užívám čas se svými dětmi, které jsou zároveň mými velkými učiteli.

Osobnímu  rozvoji se  věnuji už řadu let a poznala jsem, že je to celoživotní úkol, kde platí, že cesta je cíl. Každý den sklízím dary, které mi osobní rozvoj přináší. Ať už ve formě větší životní spokojenosti či schopnosti se na životní situace dívat z různých úhlů pohledu. Můj život přestal být černobílý a díky tomu, může být doslova duhový.

Více o mě a mojí cestě si můžete přečíst zde.

Jako kouč dávám svým klientům po celou dobu setkání 100% pozornosti. Naslouchám a společně s Vámi se snažím porozumět Vašemu příběhu, pohnutkám a touhám. Cokoliv, co při společném setkání řeknete, navrhnete, uděláte či budete cítít, bude v naprostém pořádku. Nebudu nic hodnotit. Věřím, že každý má svůj jediněčný životní příběh a že největším odborníkem na Váš život, jste Vy sami. 

Mysl, tělo a emoce jsou pro mě vzájemně neoddělitelně propojeny a proto je všechny v procesu koučování zapojuji. Věřím, že co se Vám v životě děje, se nezapíše jen do Vašich myšlenek, ale i do Vašeho těla a emocí. 

Více o koučování se dozvíte zde.

Ti, kdo koučováním se mnou prošli, ho popisují takto:

"Zírala jsem, jak techniky somatického koučování, které Natálie používala způsobovaly, že jsem si přicházela na řešení, o kterých jsem ani netušila, že jsou možná a na myšlenky a pocity, o kterých jsem nevěděla, že je mám. Líbilo se mi, že jsme cíl vždy rozdělily na drobné krůčky, takže mě nikdy neochromil svou velikostí a ambiciózností a krok po kroku jsem se k němu přibližovala. Řešení jsem měla sama v sobě, na dosah ruky, ale bez pomoci Natálie bych nebyla schopná je (z podvědomí) vydolovat. Natálie si získala mou důvěru. Jejímu naslouchajícímu a chápajícímu uchu jsem se nebála sdělit i tajemství, které nikdo neznal. Setkávání probíhala neuvěřitelně hladce, slova a nápady díky vhodně použitým technikám vznikaly samy a přirozeně. Na konci sezení jsem měla sebevědomý pocit, že další etapu mohu zvládnout."
Hana P.
"Přišla jsem za Tebou s tím, že nevím, co v životě dělat za práci. Chtěla jsem ji mít jako koníček, aby mi dávala smysl a bylo za mnou něco vidět. Přišlo mi, že je to nemožné, ale Ty jsi mi ukázala a navedla na myšlenku, že vše je možné. A to je podle mě nejdůležitější. Dát člověku naději, že zvládne cokoli. Nejlepší byla předposlední hodina, kdy jsme se byli projít. Tvé přirovnání lesní cesty k cestě života byla pro mě kouzlem. Dokonalým zakončením předešlých hodin, kdy jsme jen naťukávaly, co mě baví, jaké mám koníčky a čím bych se chtěla živit. Opravdu super metoda. Proto jsem si myslela, že poslední sezení už nepotřebuji, protože vše už bylo řečeno. Ale Ty jsi mě opět překvapila a celých 60min bylo opět plné inspirace a zamyšlení. To se mi na tvé práci líbí nejvíce. Tvoje otázky, které mě donutili přemýšlet, jak to mám a proč. Náš hovor o motivaci a opětovné přirovnání k pralesu a záchytným bodům byl skvělý. Líbí se mi jak pracuješ s představivostí a jak navedeš klienta přesně tam, kam potřebuje, i když to předtím ani netušil." 🙂
Kristýna R.
"Když jsem šla na první sezení s Tebou, vlastně jsem moc netušila, jak to bude vypadat, trochu jsem si myslela, že si chvilku popovídáme a ty mi poradíš, jak s mojí situací naložit a jakou cestou v životě se vydat. Když jsem poznala, jak nenásilně a jemně mě dokážeš pomocí různých technik dovést k tomu, abych si sama přišla na všechny odpovědi, které v sobě už mám, ale neuměla jsem je nalézt, byla jsem ohromená. V podstatě stačilo vždy takové jemné pošťouchnutí a správně kladené otázky, abych si na vše, co jsem potřebovala řešit, přišla sama. Z každého sezení jsem odcházela plná energie a víry, že dokážu vše, co jen budu chtít. Všechny schůzky byly díky Tvé osobě moc příjemné a vůbec se mi z nich nechtělo odcházet. Moc za to děkuji a budu se těšit do budoucna na další setkání 🙂"
Betty V.
"K Natálii jsem šla plná zvědavosti, co se bude dít, ale bez velkých očekávání. Ani jsem si nebyla jistá, co budeme řešit a o čem se budeme bavit. Jaké překvapení mě však čekalo:) Natálie mě navedla na spoustu zajímavých myšlenek a vysvětlení. Něžně mě k nim otázkami přivedla a já se nestíhala divit. Často jsem odcházela nadšená, byť s hlavou jak pátrací balón. Hodně mi pomohla si některé věci uvědomit a pomoct mi s tím něco dělat. Jsem si ale vědoma, že další práce je na mně. Koučink u Natálie rozhodně doporučuji."
Hana T.

Pro koho je koučování určené?

pro všechny, kdo chtějí v životě změnu a jsou ochotni pro to něco udělat
pro ty, co mají jasno v tom, co chtějí změnit, ale neví, jak na to
pro ty, co chtějí něco změnit, ale nevědí přesně co
pro ty, co chtějí změnu, ale nedaří se jim ji uskutečnit

Kolik za koučování zaplatíte?

1000,- kč/hodinu

Za tuto cenu dostanete hodinu 100% pozornosti a naslouchání bez posuzování či odsuzování, bezpečný prostor pro Vaše vyjádření, myšlenky, reakce a emoce. Poskytnu Vám podporu, pochopení a možnost podívat se na Vaše téma a život s nadhledem.

Kroky, které z našeho sezení vyplynou, budete muset udělat ve Vašem životě Vy sami, ale v rámci sezení se na ně připravíte a ode mě budete mít maximální možnou podporu.

Pokud si stále nejste jisti, že jsem ta pravá koučka pro Vás, můžete využít bezplatné 30 minutové sezení ať už osobně, přes skype nebo messanger, kde můžete zjistit, zda Vám osobně sedím, jsem Vám sympatická a existuje tedy základna pro vybudování důvěry. Uvědomuji si, že nemohu být vhodný kouč pro každého a v rámci tohoto setkání můžeme zjistit, zda jsem vhodný kouč právě pro Vás. 😉 Taky je dobré si ujasnit, co od koučování očekáváte a zda nástroje koučování jsou vhodné a dostatečné pro problematiku, kterou chcete řešit.

VYDEJTE SE NA CESTU ZA ŽIVOTNÍ SPOKOJENOSTÍ!