Koučování

aneb mějte život ve svých rukách

"... Z každého sezení jsem odcházela plná energie a víry, že dokážu vše, co jen budu chtít. ..."

Betty V.

! AKCE V OBDOBÍ EPIDEMIE !

KOUČOVÁNÍ PŘES SKYPE PRO VŠECHNY ZA 500,-kč

Není to tak dávno, co jsem se stala maminkou a můj život se obrátil vzhůru nohama. Když jsem se pak po necelém 1,5 roce stala maminkou dvojnásobnou, přišlo totální vyčerpání a vyhoření.

A ačkoliv jsou moje děti úžasná stvoření, která miluji a raduji se z nich i s nimi, jsou také nekompromisními učiteli.

Díky nim jsem pochopila, že to ve svém životě (v sobě) nemám úplně dobře nastavené a je potřeba to změnit.

Ale jak? Jak je to správně?

A tak jsem začala hledat, kdo by mi poradil, co dělám špatně, proč si to s dětmi nedokáži více užít, proč jsem pořád tak unavená a jak to mám udělat, abych si odpočinula.

A věřte, že těch návodů existuje opravdu hodně! Jenže ...

Pořád to nějak moc nefungovalo. Navíc začaly přicházet další otazníky. Co budu dělat až mi skončí rodičovská dovolená? Přece nebudu plýtvat už tak drahoceným časem v práci, která pro mě nemá hlubší smysl? Jenže co by mě vlastně bavilo?

Až koučování mi ukázalo, že nikdo jiný nemůže znát odpovědi na tyto otázky lépe než já, že pro každého budou ty odpovědi jiné a že žádná odpověď není špatná, pokud je moje. 

Nejen já, ale následně i moji klienti jsme si ujasnili, KDO JSME, KDE JSME a KDE CHCEME BÝT. Objevili jsme nové úhly pohledu a netradiční řešení, získali nadhled a rozkryli přesvědčení, kterými si sami sabotujeme své štěstí. NASTARTOVALI JSME A USKUTEČNILI ZMĚNY, po kterých jsme ve svém životě toužili, nebo o kterých jsme si v rámci koučování zjistili, že po nich toužíme ;-). Díky koučování jsme se největšími odborníky na náš život stali my sami.

Největším odborníkem na svůj život jsme my sami.

V koučování budeme hledat tu Vaši originální cestu ať už ve Vašem pracovním či osobním životě. Nemusíme tak bloudit v džungli obrovského množství rad, které jsou mnohdy protichůdné, ale místo toho se učíte hledat odpovědi u sebe. Díky koučování můžete vzít život do svých rukou, ale tím také za svůj život přebíráte plnou zodpovědnost. Někdy to může být těžké a pro někoho možná i děsivé, ale s podporou, která se Vám s koučováním dostane, na to nebudete sami. 

Otázky, které při koučování kladu, Vám umožní si vše ujasnit a podívat se na situace z úplně jiného a nového pohledu. Techniky zapojující Vaše tělo a pocity, pak přinášejí "AHA" momenty a řešení, které Vás mnohdy překvapí. Najednou může být všechno úplně jasné a vy přesně víte, co chcete a co máte udělat. I přesto se mohou objevit na Vaší cestě překážky. Nebojte, i na ně se přichýstáme, abyste je zdolali, až se objeví. 🙂

TAK POJĎTE TVOŘIT SVŮJ ŽIVOT!

Nečekejte na až..., protože to nikdy přijít nemusí!

Chcete ve svém životě konečně udělat změnu, ale ...

 • potřebujete podpořit
 • máte pocit, že to není možné
 • máte ze změny zároveň strach
 • nevěříte, že zrovna Vám se to může podařit
 • už jste to zkusili (i několikrát) a nedaří se to
 • .... doplňte podle sebe, co Vám ve změně brání.

Díky koučování

 • se přestanete točit v začarovaném kruhu stále dokola se opakujících situací, které vám nevyhovují
 • poznáte sami sebe a najdete odpovědi na Vaše otázky
 • porozumíte tomu, co se teď ve Vašem životě děje
 • ujasníte si, čeho chcete dosáhnout
 • najdete konečně řešení
 • vykročíte za svými sny a cíli

! AKCE V OBDOBÍ EPIDEMIE !

KOUČOVÁNÍ PŘES SKYPE PRO VŠECHNY ZA 500,-kč

Moje motto je:

"Věřím ve Vás, naslouchám Vám, nesoudím Vás a podpořím Vás." 

Kdo Vás bude koučováním provázet?

Jsem žena, která se kromě koučování věnuje i objevování sabotérů, které všichni nosíme v hlavě v rámci facebookové skupiny Život bez souzení

Osobnímu  rozvoji se  věnuji už řadu let a poznala jsem, že je to celoživotní úkol, kde platí, že cesta je cíl. Každý den sklízím dary, které mi osobní rozvoj přináší. Ať už ve formě větší životní spokojenosti či schopnosti se na životní situace dívat z různých úhlů pohledu. Můj život přestal být černobílý a díky tomu, může být doslova duhový.

Více o mě a mé cestě si můžete přečíst zde.

Jako kouč dávám svým klientům po celou dobu setkání 100% pozornosti. Naslouchám a společně s Vámi se snažím porozumět Vašemu příběhu, pohnutkám a touhám. Cokoliv, co při společném setkání řeknete, navrhnete, uděláte či budete cítít, bude v naprostém pořádku. Nebudu nic hodnotit. Věřím, že každý má svůj jediněčný životní příběh a že největším odborníkem na Váš život, jste Vy sami. 

Mysl, tělo a emoce jsou pro mě vzájemně neoddělitelně propojeny a proto je všechny v procesu koučování zapojuji. Věřím, že co se Vám v životě děje, se nezapíše jen do Vašich myšlenek, ale i do Vašeho těla a emocí. 

Více o koučování se dozvíte zde.

Ti, kdo koučováním se mnou prošli, ho popisují takto:

"Když jsem šla na první sezení s Tebou, vlastně jsem moc netušila, jak to bude vypadat, trochu jsem si myslela, že si chvilku popovídáme a ty mi poradíš, jak s mojí situací naložit a jakou cestou v životě se vydat. Když jsem poznala, jak nenásilně a jemně mě dokážeš pomocí různých technik dovést k tomu, abych si sama přišla na všechny odpovědi, které v sobě už mám, ale neuměla jsem je nalézt, byla jsem ohromená. V podstatě stačilo vždy takové jemné pošťouchnutí a správně kladené otázky, abych si na vše, co jsem potřebovala řešit, přišla sama. Z každého sezení jsem odcházela plná energie a víry, že dokážu vše, co jen budu chtít. Všechny schůzky byly díky Tvé osobě moc příjemné a vůbec se mi z nich nechtělo odcházet. Moc za to děkuji a budu se těšit do budoucna na další setkání 🙂"
Betty V.
"Zírala jsem, jak techniky somatického koučování, které Natálie používala způsobovaly, že jsem si přicházela na řešení, o kterých jsem ani netušila, že jsou možná a na myšlenky a pocity, o kterých jsem nevěděla, že je mám. Líbilo se mi, že jsme cíl vždy rozdělily na drobné krůčky, takže mě nikdy neochromil svou velikostí a ambiciózností a krok po kroku jsem se k němu přibližovala. Řešení jsem měla sama v sobě, na dosah ruky, ale bez pomoci Natálie bych nebyla schopná je (z podvědomí) vydolovat. Natálie si získala mou důvěru. Jejímu naslouchajícímu a chápajícímu uchu jsem se nebála sdělit i tajemství, které nikdo neznal. Setkávání probíhala neuvěřitelně hladce, slova a nápady díky vhodně použitým technikám vznikaly samy a přirozeně. Na konci sezení jsem měla sebevědomý pocit, že další etapu mohu zvládnout."
Hana P.
"K Natálii jsem šla plná zvědavosti, co se bude dít, ale bez velkých očekávání. Ani jsem si nebyla jistá, co budeme řešit a o čem se budeme bavit. Jaké překvapení mě však čekalo:) Natálie mě navedla na spoustu zajímavých myšlenek a vysvětlení. Něžně mě k nim otázkami přivedla a já se nestíhala divit. Často jsem odcházela nadšená, byť s hlavou jak pátrací balón. Hodně mi pomohla si některé věci uvědomit a pomoct mi s tím něco dělat. Jsem si ale vědoma, že další práce je na mně. Koučink u Natálie rozhodně doporučuji."
Hana T.
"Osobní koučování od Natálky mi moc pomohlo uvědomit si, že řada věcí, které dělám a říkám, vychází často z pouhých mých domněnek o druhých lidech či situacích. A že se pak trápím problémy, které ve skutečnosti ani žádnými problémy být nemusí. To je pro jednoho přece velká úleva, a i kdyby mi koučování přineslo jen tohle, je to zatraceně hodně!"
Zuzana

Pro koho je koučování určené?

pro všechny, kdo chtějí v životě změnu a jsou ochotni pro to něco udělat
pro ty, co se cítí zmatení či frustrovaní z obrovského množství rad, jak žít a nežít, co jíst a nejíst, jak myslet a nemyslet
pro ty, kterým se stále nedaří najít si čas pro sebe, na koníčky, rodinu či partnera
pro ty, co neví, jak se rozhodnout, přestože už to rozebrali ze všech stran a prošli si všechny plusy i mínusy
pro ty, co se dostali na křižovatku života a nevíte, kam dál v práci, ve vztazích, ...
pro ty, co se potřebují připravit na pracovní pohovor, chtějí si v práci říci o vyšší plat, čeká je nepříjemný rozhovor, ale neví jak na to

VYDEJTE SE NA CESTU ZA ŽIVOTNÍ SPOKOJENOSTÍ!

Kolik za koučování zaplatíte?

Koučování přes Skype v době epidemie

za 500,- Kč/60 min

Za tuto cenu dostanete hodinu 100% pozornosti a naslouchání bez posuzování či odsuzování, bezpečný prostor pro vyjádření, myšlenky, reakce a emoce. Poskytnu Vám možnost podívat se na Vaše téma a život s nadhledem. Kroky, které z našeho sezení vyplynou, budete muset udělat ve Vašem životě Vy sami, ale v rámci sezení se na ně připravíte a ode mě budete mít maximální možnou podporu.

V ceně je zahrnuto i bezplatné 30 minutové sezení ať už osobně, přes skype nebo messanger, kde můžete zjistit, zda Vám osobně sedím, jsem Vám sympatická a existuje tedy základna pro vybudování důvěry. Uvědomuji si, že nemohu být vhodný kouč pro každého a v rámci tohoto setkání můžeme zjistit, zda jsem vhodný kouč právě pro Vás. 😉 Taky je dobré si ujasnit, co od koučování očekáváte a zda nástroje koučování jsou vhodné a dostatečné pro problematiku, kterou chcete řešit.

Vyzkoušejte koučování právě teď

"Když mi před pár lety vážně onemocněla maminka a já uviděla, jak rychlý konec ten život může mít, řekla jsem si tenkrát: "Proboha, na co pořád čekáš!" a šla jsem udělat změny, které jsem ze strachu dlouho odkládala. Kdybych tenkrát věděla o koučování, tak bych na takový kopanec nečekala."

 

Takže nečekejte až na někdy, protože to taky nemusí nikdy přijít a vydejte se na cestu k životní spokojenosti hned teď.


Dárkové poukazy

Zaujalo Vás to, ale Vy už máte svůj život přesně podle svých představ? Znáte někoho blízkého, komu byste to také přáli?

 

Nadělte jim dárek, který může úplně změnit jejich život.