Osobní sezení s nástroji Access Consciousnes®

Access Bars® a Tělesné procesy

 

"Všechno v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou."

Gary Douglas

RÁDI BYSTE SI ULEVILI OD STRESU A/NEBO ZLEPŠILI SVŮJ SPÁNEK?
NEBO SE SPÍŠE POTŘEBUJETE ZBAVIT OMEZUJÍCÍCH PŘESVĚDČENÍ A ZAUTOMATIZOVANÝCH REAKCÍ, KTERÉ VÁM NEVYHOVUJÍ?
RÁDI BYSTE DĚTEM POMOHLI SE STRESEM NEBO JE PODPOŘILI V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ S UČENÍM?
TRÁPÍ VÁS MIGRÉNY NEBO JINÉ FYZICKÉ OBTÍŽE?

Vyzkoušejte nástroje Access Consciousness®

Access Bars® sezení

 • Zahrnuje doteky na 32 bodech na hlavě, přičemž každý bod odpovídá jiné oblasti vašeho života (peníze, kreativita, komunikace, ...)
 • Jemný dotyk umožní, aby došlo k rozptýlení elektromagnetického náboje, který drží myšlenky a pocity
 • Umožní ztišit vaší mysl a rozpustí bariéry, které vám neumožňují přijímat.

Sezení trvá 75 - 90 minut, u dětí 15 - 45 minut.

Cena dospělí: 850 - 1000,- Kč, cena děti: 150 - 400,- Kč

Sezení s tělesným procesem

 • Skrze velmi jemné doteky na těle se spouští energie, která uvolňuje v těle uložené emoce, traumata, stres, atd.
 • K doteku dochází přes oblečení, vyjma hlavy a dlaní, které obvykle zakryté nemáte.
 • U sezení Access Facelift se jedná o celý soubor tělesných procesů navržený pro omlazení a energetickou výživu celého těla včetně vnitřních orgánů.
 • Poskytuje se na dekoltu, oblyčeji a hlavě.

Sezení trvá 75 - 90 minut, u dětí 15 - 45 minut.

Cena dospělí: 1200 - 1400,- Kč, cena děti: 200 - 600,- Kč

Access Consciousness®

Access Consciousness® je pohled na život bez soudů a závěrů. Vše je jen zajímavý úhel pohledu, který nám otevírá možnosti, stejně jako pokládání otázek na místo soudů a závěrů. Používáním Access nástrojů budete otevírat možnosti, otevírat se možnostem a posilovat sami sebe v tom, že jen vy víte, co je přínosem právě pro vás, co ve vašem životě vytvoří více radosti, lehkosti, pohody, peněz, ... prostě toho, co byste ve svém životě rádi měli. Access Bars® jsou jedním z těch nejjedodušších nástrojů a velmi dobrý začátkem. Pokud by vás zajímali i další nástroje Access Consciousness®, některé z nich najdete ve FB skupině Život bez souzení.

Jak vznikl Access Consciousness® a Access Bars®

"Požádal jsem vesmír, aby mi ukázal způsob, jak být šťastný, protože jsem nebyl."

Gary Douglas (Zakladatel Access Consciousness®)

Podívejte se na rozhovor Garyho Douglase s dětmi v jedné italské škole, kde to vše jednoduše a výstižně vysvětluje.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Access Bars® jako začátek něčeho jiného

Už jako malí jsme se naučili, že hodnotit sebe sama je správná věc, která je součástí našeho života. A tak sebe i všechny a všechno kolem nás hodnotíme. A máme hlavu plnou myšlenek, pocitů, emocí, přesvědčení, obav, postojů a nápadů, které jsme učinili ve svém životě důležitými.

Z těchto myšlenek, emocí, přesvědčení, ... fungujeme, utváří náš život. A protože jsme je učinili důležitými, staly se pevnými a neměnnými, a brání nám tak náš život změnit. 

Metoda Access Bars® rozpouští vše, co už nám neslouží, tím se vytvoří prostor pro změnu, nové možnosti a volby.

 • Co kdyby mohl být Váš život radostnější?
 • Co kdybyste se dobře bavili, když si všimnete, že Vás ostatní hodnotí?
 • Co kdybyste k sobě mohli být laskavější a něžnější, namísto abyste doufali, že se najde někdo, kdo takový bude vůči vám?
 • Co když hodnotit se, je projev té největší nelaskavosti vůči sobě?

"Access Bars® pomohlo tisícům lidí změnit mnoho aspektů života. Lidé mluví o zlepšení zdraví, klidnějším spánku, úbytku váhy, lepším sexu a vztazích, o úlevě od nervozity a stresu a o mnoho dalších změnách."

V čem spočívá Access Bars®

Bars zahrnuje 32 bodů na hlavě, jejichž aktivace pomáhá snížit napětí v celém těle. Body se aktivují jemný dotykem, čímž se zpomalí mozkové vlny z beta vln, které jsou režimem plné pozornosti, na alfa/théta vlny, které jsou uvolněným režimem/režimem usínání. Proto je s Barsy možné dosáhnout hluboké relaxace velmi podobná meditaci, aniž byste museli umět meditovat. Jde o velmi jednoduchou metodu, kterou se mohou naučit i děti.

Sezení Access Bars® mohou trvat  10-90 min, můžete je přijmout v sedě na židli nebo v leže na lehátku. Absolvovat sezení můžete jednou jedinkrát, jednou měsíčně, jednou týdně nebo klidně každý den. Každé sezení Access Bars® je jedinečné.

Access Bars® nám umožňuje opustit pevné úhly pohledu, které máme a které nás limitují, vytvářejí v našem životě stres nebo tíhu a otevřít prostor pro nové možnosti a volby, pro úplně novou tvorbu svého života.

Byla dokonce provedena vědecká studie zaměřená na neurologické účinky Access Bars® měřením mozkových vln a zkoumaly se účinky Access Bars® na úzkosti a deprese. Výsledky ukázaly, že Access Bars® mohou být velkým přínosem v případě úzkostí a depresí. Výsledky byly publikovány v časopise Journal of Energy Psychology v roce 2017.

Co přinesl Access Bars® těm, kteří se pro něj rozhodli:

 • Zlepšení fyzického zdraví
 • Snížení stresu
 • Komunikace s větší lehkostí
 • Větší radost ze života, mnohem více pocitů štěstí, vděčnosti a klidu, větší schopnost být laskavý
 • Schopnost hlubšího odpočinku a zlepšení problémů s nespavostí a s migrénou
 • Zlepšení duševního zdraví jako snížení projevů deprese, panických ataků, ADHD, ...

Neexistují žádná omezení na to, kdo si může nechat dát Access Bars®, takže jsou vhodné jak pro dospělé, tak pro děti (miminka), mladé lidi, starší ročníky, těhotné ženy, zdravé či nemocné.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zkušenosti s Access Bars® 

"Byl to pro mě obrovský prožitek bezpečí a takto jsem energie v těle ještě nikdy necítila. Připadá mě, že je to něco tak přirozeného a zároveň zapomenutého, že by to mohlo být opravdu součástí běžného života. "
Dáša B.
"Když nejsem úplně v pohodě a začne se to odrážet na mém chování vůči dětem, tedy jsem více netrpělivá, reaguji na ně podrážděně, atd.., tak poprosím mého 7letého syna, aby mi dal barsy, a díky tomu s nimi mohu během krátké chvíle opět komunikovat úplně v klidu. A děti mají v ruce nástroj, jak na rodiče. 😀 Už nejsou tak bezmocní."
"Díky tomu, že si pravidelně nechávám dávat Barsy, jsem při nich schopná úplně vypnout hlavu, tedy žádné myšlenky, je absolutní relaxace a to klidně i na 45 min. To bylo dříve pro mě něco naprosto nepředstavitelného. A díky prostředkům Access Consciousness jsem celkově klidnější a v případě stresových situací jsme schopná se mnohem rychleji uklidnit. "
"U dětí mi to pomáhá, pokud jsou velmi emočně rozrušené. Když je pro ně něco natolik stresující, že mají problém o tom se mnou mluvit a vysvětlit mi, co se děje. Poté, co dostanou Barsy, jsou schopné úplně v klidu vysvětlit, co se stalo a můžeme dále spolu probrat, co by jim pomohlo."
"Barsy pomáhají i v případě, když se syn pořád vrací k nějaké minulé nepříjemné situaci a vlastně ho ta situace stále trápí. Po barsech je většinou syn schopen tuto situaci konečně uzavřít a už se jí dále netrápit."
"Osobně jsem zaznamenala, že v případě, že synovi dám před čtením barsy, jde mu čtení mnohem lépe než když je nedostane. Syn, pokud mu z jeho pohledu něco nejde a prožívá tak opakovaně neúspěch, tak se samozřejmě té činnosti nechce věnovat a procvičovat jí. Takže barsy vnímám jako super pomocníka, kdy díky nim může mnohem rychleji zažívat dílčí úspěchy, které ho pak motivují k tomu, aby v činnosti pokračoval a tedy se v ní zdokonalil."

Tělesné procesy Access Consciousness®

Tělesné procesy jsou energetické procesy, které umožňují vašemu tělu relaxovat, přijímat energii a zbavovat se nahromaděného stresu ve vašich tělech.

Tento přístup k tělu a ke změně s tělem vyvinuli Gary Douglas zakladatel Access Consciousness® a Dr. Dain Heer během 27 let práce s těly a kladení otázek.

Sezení s tělesným procesem trví obvykle 75 minut a probíhá v leže. Skrze velmi jemné doteky na těle v místech, kde máte bolest, zranění, jizvu nebo kde si to daný proces žádá, se v těle spouští energie, které z těla uvolňují uložené emoce, traumata, stres, ... K doteku dochází přes oblečení, vyjma hlavy a dlaní, které obvykle zakryté nemáte.  

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mám pro vás k dispozici 63 tělesných procesů

které vám mohou pomoci změnit cokoliv, pokud si to vyberete

 • Proces uvolňující fyzická i psychická traumata (lze ho kombinovat společně s Barsy)
 • Proces vhodný na traumata po úrazech a po operacích s jizvami
 • Proces na posílení imunity
 • Proces vhodný např. na křečové žíly
 • Proces, který rozpouští všechno, co jsem ve svém těle uložili, abychom napodobili nebo pochopili někoho jiného. 
 • Procesy podporující větší tvorbu s tělem
 • Proces, který vám umožní mít mnohem větší lehkost se současnou realitou
 • ACCESS FACELIFT™ nebo-li energetická kosmetická péče pro váš obličej a dekolt
 • ... a mnoho dalších

Neexistují žádná omezení na to, kdo si může nechat dát tělesný proces, takže jsou vhodné jak pro dospělé, tak pro děti (miminka), mladé lidi, starší ročníky, těhotné ženy, zdravé či nemocné.

Pojďte se prostě rozpustit do lehátka. 😀

Zkušenosti s tělesnými procesy 

"Tělesné procesy mi již několikrát v podstatě až zázračně pomohly v případě nemoci mých dětí. V jednom případě šlo o velmi dráždivý suchý kašel, který se opakovat snad každých 5 minut, možná i častěji. Poté, co jsem synovi dala tělesný proces, tak druhý den zakašlal za celý den asi tak 5x."
"V dalším případě šlo o zažívací potíže, pravděpodobně zácpu. Už jsme to se synem jednou zažili a skončili jsem na pohotovosti, kde syn strávil několik hodin v opravdu velikých bolestech (to jsem ještě neznala tělesné procesy). Tentokrát to zažalo úplně stejně, kdy syn doslova křičel bolestí. a protože jsem zvyklá nasadit vždy vše, co mám k dispozici, tak jsem mu udělala masáž břicha tymiánovou mastí, uvařila kmínový čaj a dala mu tělesný proces. Problém byl ani ne do 1 hodiny vyřešen a syn běhal po bytě, jako by se vůbec nic nestalo."
"Tělesný proces nám pomohl i v případě silné bolestí nad levým okem. Vypadalo to jako rýmou ucpané dutiny. Tentokrát jsem dala pouze tělesný proces, při kterém syn téměř okamžitě poté, co jsem na něj položila ruce, usnul. 🙂 a asi po 10 minutách se probudil a řekl, že je to dobrý. Bolest se již nevrátila."
"Měla jsem velmi silný prožitek s Access procesem Reciproční dimenze. Při přijímání se mi otevřela vzpomínka na jednu situaci z minulosti. Bylo to hodně silné, pak přišla obrovská úleva."
Vendy

Trocha historie

Nástroje Access Consciousness® se používají již více jak 30 let, takže nejsou žádnou novinkou. Zakladatelem je pan Gary Douglas. Základní ale ne jediným nástrojem jsou Access Bars®. Dalšími nástroji jsou například tělesné procesy Access Consciousness®, facilitace Access Consciousness®, atd.

Metoda Access Bars® je aktuálně známá a praktikuje se ve 173 zemích světa. V České republice se objevila cca před 5 lety. Využívá se i ve firmách, ve školách a dokonce i věznicích, aby se podpořilo zdraví a větší životní pohoda. 

Máte-li zájem se dozvědět ještě více, můžete se podívat na oficiální stránky o Access Bars®.

Vzdělání v Access Consciousness®

Úspěšně jsem absolvovala:

 • 3x Access Bars® Class a stala jsem se Praktikem a Facilitátorem Access Consciousness Bars®
 • Access Consciousness® Foundation Class
 • Kurz dvou tělesných procesů Access Consciousness® Nové možnosti tvorby s těly
 • Kurz Energize Your Creation
 • Access Consciousness® 3 Day Body Class a stala se Praktikem tělesných procesů Access Consciousness®
 • Speciální intra - Mluvte s Entitami (Čištění domů od A do Z, Entity přírody, Entity a závislosti, Entity a peníze, Walk-Ins)
 • Celou řada krátkých webinářů ohledně Access nástrojů